Podpořte nás

Chcete nám pomoci?

 

Vážení čtenáři a příznivci,

výroba a odhalení pamětní desky bude stát zhruba 200 000 Kč. Vzhledem k tomu, že naše obecně prospěšná společnost hospodaří jen s dobrovolnými příspěvky, musíme i na realizaci našeho záměru shromáždit prostředky od dobrovolných dárců. Pokud je vám tedy náš záměr sympatický pošlete, prosíme, alespoň malý finanční příspěvek na realizaci celé akce. Za tím účelem jsme zřídili samostatný transparentní účet u FIO banky, a.s.,

 číslo 2800821324/2010

Peníze můžete poslat bankovním převodem, vložením přímo na tento účet u jakékoli pobočky FIO banky, nebo poštovní poukázkou. Dar můžete v kolonce zpráva pro příjemce označit svým jménem, zkratkou nebo značkou, abyste jej mohli identifikovat. Zda peníze na účet dorazily se můžete přesvědčit na transparentním účtu na adrese  http://www.fio.cz/bankovni-sluzby/bankovni-ucty/transparentni-ucet/vypis-transparentnich-uctu.Do okénka napište číslo účtu 2800821324 a poté klikněte na: prohlédni účet.

Výši došlých příspěvků i vyúčtování vynaložených nákladů zveřejníme na těchto stránkách. Vámi darované prostředky jsou nejen evidovány na transparentním účtu, ale současně platí, že za podmínek stanovených Zákonem o daních z příjmů (pro Fyzické osoby v § 15/1, právnické osoby v § 20/8) si můžete oprávněně snížit svou daňovou povinnost.

Potvrzujeme tímto, že Váš dar je využit na sociální, charitativní a humanitární účely, jak jednoznačně vyplývá z předmětu činnosti naší neziskové organizace.

Dar tedy snadno doložíte pro daňové účely. V případě potřeby jsme připraveni s Vámi uzavřít darovací smlouvu.

 

Pokud bychom získali více peněz, než bude třeba na výrobu a instalaci pamětní desky, použijeme zbylé prostředky na vydání knihy, ve které události roku 1938 připomeneme spolu se vzpomínkami pamětníků, které se nám podaří shromáždit.

Děkujeme za vaši přízeň a podporu.

Centrum české historie o.p.s.